Home   Kadra

Kadra

Kadra pedagogiczna Naszego Przedszkola to wykształceni i zaangażowani nauczyciele, ciągle podwyższający swoje kwalifikacje. W większości jesteśmy pedagogami przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi. Wspiera nas zespół specjalistów – logopeda, psycholog, fizjoterapeuta z uprawnieniami terapii integracji sensorycznej. To co dla nas ważne, to działanie zespołowe.

Wzajemna wymiana doświadczeń, pomysłów na twórczą pracę z dziećmi, systematyczne rady szkoleniowe, spotkania ze specjalistami z różnych dziedzin, opieka mentorska starszych doświadczeniem koleżanek, zespoły samokształceniowe – to powoduje, że ciągle się rozwijamy. Podążając za zmianami, przygotowujemy coraz bogatszą ofertę edukacyjną naszego przedszkola.

Zawsze możemy liczyć na naszych asystentów – osoby z personelu pomocniczego.

Dyrekcja Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 „Pod Topolą”

Schowek01

Hanna Pasterska

Dyrektor Przedszkola „Pod Topolą” mgr edukacji zintegrowanej, pedagog terapeuta,nauczyciel dyplomowany, ekspert MEN

Jako dziecko lubiłam zbiórki harcerskie i letnie wyjazdy na obozy. W przedszkolu najbardziej lubię pozytywną energię jaka towarzyszy wspólnym działaniom nauczycieli, dzieci i rodziców, kreatywne rozmowy i wzajemne wsparcie. Stawiam na współpracę i współdziałanie, zespołowe poszukiwanie sposobów radzenia sobie z problemami. Lubię radość tworzenia.


nina polakowska-14

Nina Polakowska

Wicedyrektor Przedszkola „Pod Topolą”

nauczyciel gr. V mgr pedagogiki przedszkolnej z terapią pedagogiczną (Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego), nauczyciel mianowany

Jestem bardzo wesoła i uwielbiam moje dzieci. Jako dziecko piłam dużo mleka i bardzo często chodziłam po drzewach. W przedszkolu przeżyłam pierwszą miłość, która miała na imię Mirek.

Grupa I – Niebieska

DSCN0081-002

Katarzyna Antonowicz

nauczyciel, mgr edukacji wczesnoszkolnej zintegrowanej z pedagogiką przedszkolną z psychologią szkolną (WSP TWP Warszawa), nauczyciel kontraktowy 

Jestem uśmiechnięta i energiczna.W przedszkolu najbardziej lubię być zaskakiwana nowymi pomysłami dzieci i ich niewyczerpaną energią, Jako dziecko lubiłam chodzić po drzewach z bratem, siedzieć na trzepaku i grać w zbijaka.


michał worotnicki-13

Michał Worotnicki

mgr integracyjnego wychowania przedszkolnego i pedagogiki osób niepełnosprawnych intelektualnie (APS), Terapeuta Integracji Sensorycznej, członek Polskiego Stowarzyszenia Integracji Sensorycznej, nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

Chociaż często narzekam, to jestem zadowolony z życia. Jako dziecko? Nadal jestem dzieckiem, tylko trochę większym. W przedszkolu najbardziej lubię zupę mleczną.

 

Grupa II – Zielona

karolina kaniewska-9

Karolina Kaniewska

Pedagog specjalny – tyflopedagog (APS im.Marii Grzegorzewskiej)  nauczyciel mianowany

nauczyciel wspomagający

Jestem bardzo energiczna.Jako dziecko lubiłam jeździć na rowerze, bawić się w chowanego i grać w siatkówkę. W przedszkolu najbardziej lubię wykonywać z dziećmi różnorodne prace plastyczne!!!

12077029_691514910985062_502583087_n

Justyna Biaduń

Mgr terapii pedagogicznej, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej  (WSP TWP Warszawa), nauczyciel kontraktowy

Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, pełną optymizmu, która nie poddaje się gdy napotka trudności. Jako dziecko sadzałam lalki, tworzyłam dziennik z zeszytu i wyobrażałam sobie że jestem nauczycielem (jak widać marzenia się spełniają ). W przedszkolu cieszy mnie to, że codziennie uczę się czegoś nowego, a przyjemność sprawia mi widok uśmiechniętych dzieci :)   


Grupa III – Żółta

bożena goździejewska-4

Bożena Muniak

mgr pedagogiki (WSP Słupsk), nauczyciel mianowany

 

Jestem bardzo wymagająca od siebie i innych, jednak traktuję pracę ze zdrowym dystansem. Jako dziecko lubiłam zabawy z lalkami, grę w dwa ognie oraz skakałam na skakance i w klasy. W przedszkolu najbardziej lubię pracę z dziećmi zwłaszcza zajęcia muzyczno-ruchowe, lubię śpiew. 


 

iw

Izabela Woźniak

 nauczyciel kontraktowy

Nie jestem zwyczajnym typem podróżnika, bo nawet kochając podróże nie wyobrażam sobie bez muzyki i tańca. Od dziecka odnosiłam wrażenie, że nuty uzupełniają piękne krajobrazy tworząc idealna kompozycje. Jako dziecko nie bawiłam się lalkami jak moje rówieśniczki, ponieważ mój brat natchnął mnie pasją do motoryzacji. W przedszkolu najbardziej kocham te magię, ponieważ to właśnie uśmiechy na buziach dzieci działają na mnie jak zaklęcie dając mi siłę do dalszej pracy.


 

Grupa IV – Fioletowa

iwona hansen-5

 

Iwona Hanssen

mgr nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego nauczyciel dyplomowany

Jestem bardzo systematyczna Jako dziecko lubiłam śpiewać i spędzać czas z cudownymi rodzicami. (zmieniamy końcówkę w zależności od płci :) W przedszkolu najbardziej cenię sobie kreatywność młodych ludzi.


nina polakowska-14

Nina Polakowska

Wicedyrektor Przedszkola „Pod Topolą”

mgr pedagogiki przedszkolnej z terapią pedagogiczną (Wyższa Szkoła Pedagogiczna Związku Nauczycielstwa Polskiego), nauczyciel mianowany

Jestem bardzo wesoła i uwielbiam moje dzieci. Jakodziecko piłam dużo mleka i bardzo często chodziłam po drzewach. W przedszkolu przeżyłam pierwszą miłość, która miała na imię Mirek.


21325619_1550805178296116_500155126_n 2

Jowita Szewc

Studia licencjackie na kierunku Pedagogiki Specjalnej ze specjalnością Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka, wychowanie przedszkolne (APS), Studia magisterskie – Zarządzanie w oświacie – APS), nauczyciel kontraktowy

nauczyciel wspomagający 

 Jestem osobą otwartą i życzliwą, uwielbiam wracać w moje rodzinne strony – na Mazury, gdzie czas biegnie wolniej. Jako dziecko zdecydowanie brakowało w moim otoczeniu rówieśników płci pięknej, więc wychowywałam się z bratem i jego kolegami, którzy nauczyli mnie grać w piłkę i budować bazy na drzewach. W przedszkolu uczę się razem z dziećmi, bo gdzie znajdę lepszą szkołę optymizmu i bezinteresowności?

 

Łukasz Gołda

mgr wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, w trakcie studiów – oligofrenopedagogika

nauczyciel stażysta 

Jestem cierpliwy i sumienny, w swojej pracy dbam o to by dziecko podczas zajęć czuło się swobodnie i bezpiecznie. Jako dziecko całe dnie spędzałem na dworze z przyjaciółmi, graliśmy w piłkę, podchody itp. W przedszkolu cenie sobie szczerość dzieci i ich bezinteresowność. 


 

Specjaliści

 

IMG_20161107_234637_resized_20161108_072929846

Agnieszka Okła-Barwicka

mgr logopedii ogólnej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, w trakcie specjalizacji w zakresie Neurologopedii  Uniwersytet SWPS

logopeda, nauczyciel kontraktowy

 Jestem cierpliwa i pogodna. W swojej pracy zawsze pamiętam, że mam szansę zadbać o jedną z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka – mowę. Jako dziecko najbardziej lubiłam zabawy z siostrami, wycieczki do lasu oraz jazdę na rowerze. W przedszkolu ciągle zaskakuje mnie ogromna radość i kreatywność dzieci. 

 


zdjęcie

Magdalena Jasińska

mgr pedagogiki specjalnej, specjalność – logopedia, na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie  

pedagog specjalny, logopeda, nauczyciel kontraktowy

 Jestem osobą życzliwą i chętną do pomocy innym. W mojej pracy zawsze zaskakują mnie barwne opowieści dzieci – ich bujna wyobraźnia. Jako dziecko najbardziej lubiłam muzykę i sport. Bieganie, jazda na rowerze wypełniały każdą wolną chwilę. Tak zostało do dziś. W przedszkolu najbardziej lubię szczerość i bezpośredniość dzieci oraz ich uśmiech.