Home   aktualności   Zaproszenie na warsztaty dla rodziców

Zaproszenie na warsztaty dla rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty:

31123242_1742887315768748_7961597518711130607_n

RODZINA NA ZAKRĘCIE –

O AKCEPTACJI I RELACJI Z DZIECKIEM Z TRUDNOŚCIAMI ROZWOJOWYMI

Każdy rodzic wie, ile radości, szczęścia i pokładów miłości niosą za sobą narodziny dziecka. Jednak zaraz za tym idą kolejne, mniej przyjemne emocje, o których nie mówiemy. Od tej pory ciąży na nas duża odpowiedzialność.
Jak pielęgnować, jak się opiekować, co przekazać, jak wychowywać? Czy rozwija się prawidłowo? Trudności rozwojowe?! Co to? Jak sobie z tym poradzić?
Potrzebuje wsparcia. MOJE DZIECKO POTRZEBUJE WSPARCIA.

Uwaga. Ale jak to?! Czy jest ktoś kto to zrozumie..?

Jest .. Pani Joanna Dryjańska – niezwykle empatyczna, otwarta, ciepła osoba. Mama. Wolontariusz fundacji Wsparcie na starcie. Mgr. inż absolwentka Politechniki Warszawskiej, „zawodowo” zajmująca się jednak wychowywaniem trójki fenomenalnych dzieci, w tym z ASD i niepełnosprawnością intelektualną. Szczególną troską otacza zaganienie równowagi i relacji w rodzinie, wsparcia emocjonalnego oraz komunikacją pomiędzy specjalistami a rodzicami dzieci z trudnościami rozwojowymi.
Współautorka poradnika „Uczeń z zespołem Aspergera w szkole ogólnodostępnej” oraz monografii „Małe dziecko: Troska, Akceptacja, Bezpieczeństwo, Uczenie”. Brała udział w akcji DrOmnibusa „Równi w różnorodności”, w ramach której m.in. ukazał się jej artykuł „Burza uczuć. O wychowaniu zdrowego rodzeństwa dzieci z niepełnosprawnością.”.
Uczestniczka szkoleń i warsztatów dla rodziców, w praktyce jednak zdecydowanie mama a nie terapeutka swoich dzieci.

Podczas warsztatów chcemy stworzyć okazję do rozmów wśród rodziców, wymiany doświadczeń oraz znaleźć wśród nas akceptację, zrozumienie i przestrzeń na emocje rodzica. Opowiedzieć co robić, żeby nie zwariować?

Poza rodzicami zapraszamy również nauczycieli oraz specjalistów, terapeutów, osoby pracujące z dziećmi i rodzicami.
Im więcej wiemy, tym lepiej rozumiemy.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

 

Comments are closed.