Home   aktualności   Projekt International Kindergarten zakończony

Projekt International Kindergarten zakończony

Na przełomie grudnia i stycznia braliśmy udział w międzynarodowym programie International Kindergarten.

Przez 6 tygodni gościliśmy wolontariuszy z Chin i Meksyku w naszym przedszkolu.

Właśnie otrzymaliśmy certyfikat!

IMG_3588

Poniżej zamieszczamy treść listu, który jeden z wolontariuszy – Eduardo, napisał do Rodziców dzieci z naszego przedszkola:

Drodzy Rodzice!

Gratuluje Wam waszych dzieci! Są cudowne, bardzo wyjątkowe, miłe, uważne, pełne szacunku, ale przede wszystkim mają piękne serca!

Chciałbym Wam bardzo podziękować za możliwość przebywania tutaj, ponieważ wiem o waszych obawach, kiedy słyszeliście o tym szalonym pomyśle, że dwóch obcych ludzi z egzotycznych miejsc przyjedzie, żeby nauczyć czegoś Wasze dzieci. Jeszcze raz dziękuje bardzo za zaufanie, możliwość i uwierzcie, że to jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń w moim życiu.

Uważam, że Polska to piękny kraj, który daje wiele możliwości rozwoju dla was i waszych dzieci, korzystajcie z tego. Życzę Wam i Waszym rodzinom, aby każdy z 365 dni w roku był pełen radości, sukcesów i dobrych emocji!

Dbajcie o swoje dzieci, one są przyszłością tego kraju i świata. Teraz wracam do Meksyku, ale zabieram ze sobą w sercu cząstkę każdej osoby, którą tu spotkałem. Zatroszczcie się o to, aby wasze szczęśliwe dzieci nigdy nie zgubiły swoich radosnych uśmiechów, ponieważ świat potrzebuje więcej uśmiechniętych ludzi!

Wasz Meksykański Przyjaciel – Eduardo Buhl 

 

Comments are closed.