Home   aktualności   Chronimy Dzieci – mamy certyfikat na kolejny rok!

Chronimy Dzieci – mamy certyfikat na kolejny rok!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 „Pod Topolą” po raz kolejny pozytywnie przeszło procedurę weryfikacyjną i spełnia wysoki poziom standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

Otrzymało Certyfikat „Chronimy Dzieci” przyznawany przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę na kolejny rok.

Chronimy Dzieci to program profilaktyki przemocy wobec dzieci. Jego ideą jest przyznawanie certyfikatu „Chronimy Dzieci” placówkom, które spełniają wysoki poziom standardów ochrony dzieci oraz oferują wysoką jakość programów ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

certyfikat

 

Więcej informacji na temat polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem tutaj: http://nowa.przedszkoletopola.pl/?page_id=4330

 

Comments are closed.