Home   aktualności   Nowa strona internetowa

Nowa strona internetowa

Zapraszamy na nową stronę internetową Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi  Nr 1 „Pod Topolą”

Przedstawiamy Państwu zupełnie nową stronę internetową. Powstała ona w odpowiedzi na Państwa potrzeby i w celu jak najsprawniejszego i efektywnego komunikowania naszych działań.

Mamy nadzieję, że nowa strona – przejrzysta, czytelna i prosta – spełni Państwa oczekiwania.
Najważniejsze informacje będą zawsze “na wierzchu”, w zakładce “Aktualności” będą mogli Państwo śledzić na bieżąco wydarzenia w Przedszkolu, a w “Strefie Rodzica” znajdą Państwo bazę wiedzy, wszelkie informacje na temat codziennego życia przedszkola oraz kalendarz w którym wydarzenia są podzielone na wydarzenia dzieci, rodziców i wspólne.
Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi – prosimy je zgłaszać do nas.