Home   aktualności   I spotkanie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

I spotkanie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola

Serdecznie zapraszamy na I spotkanie w dniu 10.czerwca o godz. 16.00 w budynku przy ul. Pruszkowskiej 21c

- 8 czerwca 2013 w godz. 14.00 – 20.00 – Festyn Rodzinny na terenie ogrodu przedszkolnego, w tym 14.30 – 15.30 prezentacja umiejętności nabytych przez dzieci z Przedszkola „Pod Topolą” podczas zajęć dodatkowych (zajęcia taneczne, pantomima, judo)

- 10 czerwca 2013 w godz. 16.00 – 18.00 spotkanie dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych. (Rodzice przychodzą bez dzieci)

I część: „Adaptacja dziecka do przedszkola” spotkanie z Panią Moniką Gromadzińską – Miszczak, pedagogiem z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Pruszkowie

II część: Najważniejsze informacje na temat funkcjonowania przedszkola

- 11- 13 czerwca  w godz. 15.00 – 16.30 – spotkania adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych.

W czasie tych spotkań  zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli z przedszkola oraz instruktorów zajęć dodatkowych ( rytmika, gimnastyka korekcyjna)

- 12 -23 sierpnia 2013 – dyżur wakacyjny przedszkola, możliwość włączenia się w aktywności na terenie przedszkola